Pedikúra

Pracuji s kosmetikou PODOPHARM, díky které budete mít nohy krásnější, hydratované a tak nějak „lehčí“.Záleží mi na zdraví Vašich nohou a proto se na Vás budu těšit a ráda Vám poradím, jak se o nohy starat.
PODOPHARM
Nejoceňovanější řada profesionálních přípravků pro péči o chodidla, ruce a tělo. Určeno i pro domácí péči.

PODOPHARM professional, PODOPHARM med a PODOPHARM therapy jsou speciální produktové řady, u kterých byly vyvinuty receptury ve spolupráci s podology a pedikéry. Všechny přípravky jsou dermatologicky testované a získaly pozitivní hodnocení pro používání diabetiky. Účinnost jejich působení byla potvrzena nezávislými laboratorními testy. Přípravky byli již 18 krát oceněné prestižními cenami na mezinárodních veletrzích.

Dostupné výhradně v podologických ordinacích a pedikerských salónech. Lze objednat i u nás ve studiu.

Aktivní nalepovací špony podofix
Jde o inovativní zbůsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Pomocí této jednoduché metody se mohou pacienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně bezbolestný.
APLIKACE – je bezbolestná a trvá pár minut. Po aplikaci podofixu dochází za určitou dobu k narovnání nehtové ploténky až do svého normálního růstu.
JAK DLOUHO MUSÍ ZŮSTAT ŠPONA NA NEHTU?
Vždy závisí na konkrétním případě, zpravidla špona zůstává na nehtu od 4 do 12 týdnů. Pokud po této době není nehet v požadovaném tvaru, tak se špona odstraní a aplikuje se nová. Ta na nehtu zůstává do doby než nehet získá svůj přirozený a zdravý růst.
MOHU S NEHTOVOU ŠPONOU DO VODY?
Špona je pevně fixovaná a zůstává na nehtu i při využití bazénu, v sauně nebo ve vaně. Nicméně neměli byste zůstávat ve vodě déle než 30 po sobě jdoucích minut.


</tabl

e>
REFLEXNÍ TERAPIE PLOSKY NOHOU
Je to jedna z nejúčinějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo (reflexní plošku) na chodidle.
O ČEM TERAPIE JE A JAK SE PROVÁDÍ
Jde o masáž, která se provádí mačkáním nebo naopak hlazením reflexních plošek jednotlivých orgánů, žláz, svalů či kostry, čímž dochází buď ke stimulaci daných orgánů a části těla nebo ke ztišování a uklidňování rozbouřených orgánů. Reflexní terapie může být i velmi příjemná masáž, u které se klient uvolní a může odpočívat. Relaxační hudba a svíčky doladí celkovou atmosféru.
Myslete i sami na sebe a dopřejte svým nožkám úžasnou terapii a zapomeňte na starosti všedního dne…
KONTRAINDIKACE:
  • vyrážky a kožní poruchy plosek a nohou
  • úrazy nohou ve stádiu léčby
  • křeče a spasmofilie
  • hemofilie
  • nádorová a jiná akutní onemocnění s lokalizací nohou
  • sklerotické cévy okolo kotníku

Vybrat si můžete dvě časové varianty terapie a to buď 30min nebo 45min.