Footlogix Péče pro různá onemocnění pokožky nohou od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

Komplexní ošetření Vašich nohou zahrnuje: pedikúrní lázeň, peeling, ošetření nohou, omlazení pěnou footlogix, částečná masáž.

Přípravky Footlogix lze zakoupit i u nás ve studiu.

Objednávky na tel: 732 366 296

MILÉ ZÁKAZNICE A ZÁKAZNÍCI

jsme velmi rády, že jste si vybrali právě naše Studio V a naše profesionální služby. Můžeme vás ujistit, že jsme zde pro vás vždy včas, v domluveném termínu a s dobrou náladou. Pokud se z nějakého důvodu nebudeme moci dostavit, neprodleně vám zavoláme a přeobjednáme vás v co nejkratším možném termínu.

NYNÍ I VÁS ŽÁDÁME O SPOLUPRÁCI

a dodržování pravidel tak, aby byla naplněna oboustranně spokojenost. Buďte prosím dochvilní, přijďte na svůj termín včas. Pokud se opozdíte, jsme nuceni ošetření zkrátit nebo vás přeobjednat, protože po vás má termín další zákaznice, která je objednaná. Pokud se nemužete dostavit na domluvený termín, omluvte se prosím osobně nebo telefonicky nejpozději 24 hodin předem. Takto můžeme ještě vyhovět jinému zájemci o naše služby, který zase jindy může uvolnit termín pro vás.

Také vás prosíme, neberte s sebou na vaši objednanou službu své malé děti, naše studio není přizbusobeno k hlídání dětí. Respektujte prosím naše relaxační prostředí, kde zákazníci u čerpání služeb především odpočívají. Chceme, aby jste se u nás vy i ostatní zakaznici cítili co nejlépe, užili si svůj čas v klidu a pohodě a nebyli ničím rušeni.

Děkujeme všem našim věrným zákaznicím i zákazníkům, kteří využívají naše služby. Těšíme se i na nové zákazníky a doufáme, že se budete u nás vždy cítit příjemně. Pokud jste s našimi službami spokojeni, ohodnoťte prosim naši fb stránku Studio V.

Těšíme se na Vás, kolektiv Studia V.

OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU NA NOHOU

Jde o inovativní zbůsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Metoda PODOFIX je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Pomocí této jednoduché metody se mohou pacienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně bezbolestný. Cena ošetření 350,– Kč.

Objednávky na tel: 732 366 296

NOVINKA

Přístrojová masáž vacupress

Stehna, hýždě (40 min.) 250Kč

Stehna, hýždě, břicho (60 min.) 350Kč

Objednávky na tel: 603 252 394
AKCE NA DUBEN

Mokrá pedikúra včetně spa ošetření značkou CUCCIO jen za 350,– Kč.

Objednávky na tel: 732 366 296

Kadeřnictví Hloubková regenerační kúra pro Vaše vlasy CHEMISTRYod Redkenu. Proniká až do kortexu, kde posiluje keratinové vazby. Vaše vlasy jsou pak hebké na dotek, lépe se rozčesávají a jsou zdravé.