Informace Milí zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že od května 2020 dojde k navýšení cen o 10% u služeb kadeřnictví, kosmetika a pedikúra. Děkujeme za pochopení. Ceny v cenících jsou před zdražením.

KADEŘNICTVÍ Kadeřnictví můžete navštívit i nyní každý den bez objednání. Je nutné však vyčkat na vyzvání kadeřnice před vchodem do studia, není možné vcházet do prostor studia bez dovolení personálu. Nebo předem zavolejte na tel. 608 37 38 87.

Omlouváme se za vzniklé komplikace. Snažíme se tak eliminovat riziko nákazy virem covid-19. Děkujeme za pochopení.PROSÍME NAŠE ZÁKAZNICE… Vláda povolila otevření služeb za přesně definovaných podmínek. Proto bychom Vás chtěli poprosit:

choďte na domluvený čas, nebude možné čekat v čekárně

choďte s rouškou, pro kadeřnictví jsou nutné s gumičkami za uši

po příchodu do studia si prosím desinfikujte ruce

službu raději zrušte, pokud se necítíte dobřeDěkujeme, že se snažíte chránit sebe,nás i naše další zákaznice


MASÁŽE Vyzkoušejte masáž bylinnými měšci. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí.

INFO STUDIA Ve studiu již nelze zakoupit dárkové poukazy.

Děkujeme za pochopení

Kolektiv Studia V


MASÁŽE Nově pro Vás nabízíme hirudoterapii. Nevíte co to je? Více se dočtete ZDE


KADEŘNICTVÍ Od září nově kadeřnictví každý den bez objednání. Těší se na Vás Veronika Vokounová

MASÁŽE Rozšířili jsme pro Vás nabídku masáží. Nyní můžete vyzkoušet breussovu masáž, těhotenskou masáž nebo hirudoterapii.

Footlogix Péče pro různá onemocnění pokožky nohou od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

Komplexní ošetření Vašich nohou zahrnuje: pedikúrní lázeň, peeling, ošetření nohou, omlazení pěnou footlogix, částečná masáž.

Přípravky Footlogix lze zakoupit i u nás ve studiu.

Objednávky na tel: 732 366 296

OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU NA NOHOU

Jde o inovativní zbůsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Metoda PODOFIX je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Pomocí této jednoduché metody se mohou pacienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně bezbolestný.

Objednávky na tel: 732 366 296

Kadeřnictví Hloubková regenerační kúra pro Vaše vlasy CHEMISTRYod Redkenu. Proniká až do kortexu, kde posiluje keratinové vazby. Vaše vlasy jsou pak hebké na dotek, lépe se rozčesávají a jsou zdravé.