KADEŘNICTVÍ HEATCURE-unikátní hloubková péče. Kúra s proteiny, směsi vosků a kationových kondicionérů je aktivována nástrojem o teplotě 140ˇC. Díky působení tepla vlasy hloubkově opravuje a výsledný efekt vydrží až 10 mytí. Prodlužte efekt intenzivní samozahřívací kúrou na doma, která je k zakoupení v našem studiu.


COVID 19 VSTUP DO STUDIA JE MOŽNÝ POUZE S ROUŠKOU OD 14.10.2020


MYSLÍME NA SVÉ ZÁKAZNICE Pro zvýšení hygienických podmínek v našem studiu, je prostor v noci dezinfikován antibakteriální UV lampou s generátorem ozónu. Jde o technologii, která ničí všechny viry, bakterie, parazity, roztoče, obtížný hmyz, plísně a další škodlivé patogeny. Vaše zdraví je pro nás důležité.


MASÁŽE Vyzkoušejte masáž bylinnými měšci. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí.

INFO STUDIA Ve studiu již nelze zakoupit dárkové poukazy.

Děkujeme za pochopení

Kolektiv Studia V


MASÁŽE Nově pro Vás nabízíme hirudoterapii. Nevíte co to je? Více se dočtete ZDE


KADEŘNICTVÍ Kadeřnictví každý den bez objednání. Těší se na Vás Veronika Vokounová tel. 608 373 887

MASÁŽE Rozšířili jsme pro Vás nabídku masáží. Nyní můžete vyzkoušet breussovu masáž, těhotenskou masáž nebo hirudoterapii.

Footlogix Péče pro různá onemocnění pokožky nohou od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

Komplexní ošetření Vašich nohou zahrnuje: pedikúrní lázeň, peeling, ošetření nohou, omlazení pěnou footlogix, částečná masáž.

Přípravky Footlogix lze zakoupit i u nás ve studiu.

Objednávky na tel: 732 366 296

OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU NA NOHOU

Jde o inovativní zbůsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Metoda PODOFIX je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Pomocí této jednoduché metody se mohou pacienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně bezbolestný.

Objednávky na tel: 732 366 296

Kadeřnictví Hloubková regenerační kúra pro Vaše vlasy CHEMISTRYod Redkenu. Proniká až do kortexu, kde posiluje keratinové vazby. Vaše vlasy jsou pak hebké na dotek, lépe se rozčesávají a jsou zdravé.