Volné prostory k pronájmu Ve studiu jsou volné komerční prostory k pronájmu. Dříve využívané jako pedikúra. Pro více informací volejte na tel. 605 946 222


MANIKÚRA NOVINKA GEL LAK One Step Jedinečný lak, vyvrzený v led lampe. Nádherná sytost barvy a lesk, Vám zaručí krásné nehty bez loupání 10–14dni. V případě zavření salonů si lak lehce odstraníte doma, Removrem. (K zakoupení u nás v salonu).


KADEŘNICTVÍ HEATCURE-unikátní hloubková péče. Kúra s proteiny, směsi vosků a kationových kondicionérů je aktivována nástrojem o teplotě 140ˇC. Díky působení tepla vlasy hloubkově opravuje a výsledný efekt vydrží až 10 mytí. Prodlužte efekt intenzivní samozahřívací kúrou na doma, která je k zakoupení v našem studiu.


COVID 19 VSTUP DO STUDIA JE MOŽNÝ POUZE S ROUŠKOU OD 14.10.2020


MYSLÍME NA SVÉ ZÁKAZNICE Pro zvýšení hygienických podmínek v našem studiu, je prostor v noci dezinfikován antibakteriální UV lampou s generátorem ozónu. Jde o technologii, která ničí všechny viry, bakterie, parazity, roztoče, obtížný hmyz, plísně a další škodlivé patogeny. Vaše zdraví je pro nás důležité.


MASÁŽE Vyzkoušejte masáž bylinnými měšci. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí.

INFO STUDIA Ve studiu již nelze zakoupit dárkové poukazy.

Děkujeme za pochopení

Kolektiv Studia V


MASÁŽE Nově pro Vás nabízíme hirudoterapii. Nevíte co to je? Více se dočtete ZDE


KADEŘNICTVÍ Kadeřnictví každý den bez objednání. Těší se na Vás Veronika Vokounová tel. 608 373 887

MASÁŽE Rozšířili jsme pro Vás nabídku masáží. Nyní můžete vyzkoušet breussovu masáž, těhotenskou masáž nebo hirudoterapii.

Kadeřnictví Hloubková regenerační kúra pro Vaše vlasy CHEMISTRYod Redkenu. Proniká až do kortexu, kde posiluje keratinové vazby. Vaše vlasy jsou pak hebké na dotek, lépe se rozčesávají a jsou zdravé.